Na początku było okno..

O firmie

Wszystko zaczęło się od budowy domu i zakupionych przez dwóch braci okien. Ponieważ zakupiona stolarka nie spełniła ich oczekiwań, postanowili sami produkować okna i dzielić się wysoko jakościowym produktem z innymi. W ten sposób w 1992 roku w Wołowie powstała firma Okno-Piast.

Dziś jej właścicielem jest prezes Piotr Kołodziej. Od blisko 30 lat Okno-Piast zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej z PCW oraz aluminium. Nowoczesne rozwiązania z aluminium dają wiele możliwości przy tworzeniu konstrukcji o nietypowych kształtach i dużych wymiarach. W naszej ofercie znajdują się także bramy segmentowe, rolety, ogrody zimowe, czy parapety, które są uzupełnieniem przy kompleksowym zadbaniu o inwestycje mieszkaniowe.

Jedną z naszych głównych wartości, jakimi kierujemy się przy produkcji, ale i obsłudze klientów to wysoka jakość oferowanych usług. Stale się rozwijamy, aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych partnerów. Od niemal początku działalności Okno-Piasta, zaufali nam krajowi i europejscy deweloperzy oraz firmy budowlane, z którymi zrealizowaliśmy inwestycje mieszkalne i przemysłowe. Nasi klienci to także rodziny, którym mogliśmy zaoferować swoje produkty.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów z naszych produktów. Wiemy, jak ważnym przedsięwzięciem jest zakup stolarki do domu jednorodzinnego, czy do dużego osiedla. Będąc na rynku od tylu lat mamy, tak ważne i niezbędne doświadczenie, aby móc profesjonalnie i rzetelnie doradzić tym, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.”

Piotr Kołodziej

prezes Okno-Piast Wołów

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem w rozwój firmy. Nie boimy się podejmować wyzwań, czy wprowadzać zmian, które są naszą mobilizacją do jeszcze efektywniejszych działań.

Doświadczenie

Profesjonalna obsługa

Zaufanie jakim obdarzają nas klienci, którzy decydują się na współpracę z nami jest dla nas dużym zobowiązaniem. Na każdym etapie inwestycji wspieramy ich naszym doświadczeniem i wiedzą.
W naszej pracy nie boimy się wyzwań. Systematycznie wdrażamy w nasz proces produkcji nowoczesne technologie.

Innowacyjność

Wysoka jakość

Przez blisko 30 lat pracowaliśmy na wysoką jakość produkowanych przez nas okien i drzwi oraz świadczonych usług. Priorytetem jest dla nas zadowolony klient.
Najważniejsze wydarzenia w historii firmy

Okno Piast Wołów

500 148 064

Nasi partnerzy

Profine
Yawal
AGC Glass
Press Glass