W najbliższym sezonie Kömmerling Polska będzie oficjalnym sponsorem WTS Sparty Wrocław. Pierwszy wygrany mecz mają już za sobą.

Jako fani wrocławskiego klubu, cieszymy się na to partnerstwo. W minioną niedzielę nasz prezes Piotr Kołodziej oraz dyrektor zarządzający Andrzej Przybylski razem z przedstawicielami firmy Profine Polska, mogli obejrzeć zmagania zawodników Sparty na torze. Wrocławianie zwyciężyli z Mistrzem Polski Fogo Unia Leszno i znajdują się obecnie na drugim miejscu w tabeli!

Dlaczego Profine zdecydował się na sponsorowanie WTS Sparty Wrocław? – 25-lecie firmy oraz postanowienie o jej dalszym rozwoju i rozbudowie działalności, to dobry moment aby wzmocnić nasze działania marketingowe. Jako, że jesteśmy firmą wrocławską podjęcie decyzji z kim nawiążemy współpracę było dość proste. Najlepsi dla najlepszych! WTS Sparta Wrocław to Klub godny zaufania, który posiada na swoim koncie wiele sukcesów oraz zrzesza tysiące fanów tego sportu. Nasza załoga liczy wielu zagorzałych fanów Sparty, dlatego też jest to dla nas ogromne wyróżnienie – powiedział Krzysztof Eisen, Prezes Zarządu.

W ramach akcji #twojeoknanaprzyszlosc marka KÖMMERLING prowadzi kampanię reklamowo-społeczną. W praktyce oznacza to: zrównoważony rozwój, okna z wartościami, mądre decyzje, społeczna odpowiedzialność biznesu, dbanie o planetę, rodzina, pomoc i wsparcie – bo w grupie siła!.

My trzymamy kciuki za Spartę i nie możemy się doczekać kolejnych spotkań na torze!