Galeria realizacji

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna TAMA w Brzegu Dolnym

Warto nadmienić, że wśród naszych realizacji są nie tylko budynki mieszkalne. Przykładowo w Brzegu Dolnym na Dolnym Śląsku mieliśmy okazję przygotować ślusarkę aluminiową. Co więcej, wykorzystaliśmy przy tym systemy od firmy Yawal S.A. do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej TAMA w Brzegu Dolnym. Jest to ponad 41 metrów długości fasady w ciągu z przewężeniem górnym, nad drzwiami w środku rozpiętości. Finalnie, wykorzystaliśmy system FA50N w kolorze antracytowym i szkłem hartowanym jednokomorowym 6HART/18/6HART.
Ponadto, zrobiliśmy także drzwi wejściowe w systemie TM77HI oraz okna boczne. Zastosowane w nich okucia pochodzą z firmy  SIEGENIA-Group Polska Titan AF, klamki boczne w balkonach uchylanych i szkło dwukomorowe. Dodatkowo pojawiają się witryny na systemie TM75EI mają zamontowane szkło ognioochronne – EI30.
Czy podoba Wam się tak nowoczesna architektura? Warto wspomnieć, że duże przeszklenia wpuszczają do pomieszczeń mnóstwo naturalnego światła. Podsumowując, delektowanie się lekturą w takim miejscu, jest czystą przyjemnością, do której serdecznie zachęcamy.

Nowa Inspiracja Wrocław

Przedstawiamy realizację w lokalizacji Nowe Żerniki, niedaleko Stadion Miejski. Otóż we Wrocławiu powstało kolejne osiedle, w którym znajduje się nasza stolarka okienna i drzwiowa. Co więcej, do tej inwestycji wykorzystaliśmy system Basic Piast 70 do okien, balkonów. Jak widać, okna z zewnątrz są w kolorze antracytowym. Co ciekawe, Fasada z aluminium ma blisko 300 m2.

Kwadrat Wrocław

Jeden z najbardziej charakterystycznych budynków we Wrocławiu, a tę popularność zawdzięcza swojej oryginalnej elewacji. Kwadrat bowiem to nowoczesne i oryginalne osiedle z lokalami użytkowymi oraz ponad 300 mieszkaniami. Ponadto, dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pokoje są naturalnie jasne. Finalnie, stolarka okienna została zrobiona z systemu Top Piast 76 z firmy Profine.

Osiedle Punkt Piękna Wrocław

Punkt Piękna to nowoczesne, duże osiedle we Wrocławiu, które posiada ponad 600 mieszkań. Co ważne, jedną z jego zalet jest niewątpliwie atrakcyjna architektura, tereny zielone oraz duże okna, dzięki którym do pomieszczeń wpada wiele naturalnego światła. Warto nadmienić, że przy tej inwestycji wykorzystaliśmy systemy PCW od naszego partnera firmy Profine.

Dworzec Kolejowy w Wołowie

Kolejną z naszych realizacji jest dworzec PKP w Wołowie, który został poddany generalnemu remontowi. W ramach modernizacji został przeprowadzony m.in. remont ceglanej elewacji. Ponadto, wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, za którą odpowiedzialna była nasza firma. Co ważne, okna ze szprosami świetnie wpisały się w styl ceglanego budynku. Natomiast, do produkcji okien wykorzystaliśmy system Basic Piast 70 z firmy Profine.

Szkoła Muzyczna I st. we Wrocławiu im. Grażyny Bacewicz

W poniżej ukazanym budynku znajduje się szkoła muzyczna, wymieniliśmy stolarkę okienną. Co ciekawe, nowe okna dwustronnie białe, ze szprosami świetnie wpisały się w styl kamienicy. Dodatkowo, do wykonania tej realizacji wykorzystaliśmy system Top Piast 76 z firmy Profine.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami.

+ 48 500 148 064

Dlaczego my?

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi, zaczynając od wykonania pomiarów, projektowania stolarki, jej produkcji po montaż na budowie. Co więcej, firmy, z którymi współpracujemy m.in. w zakresie dostarczenia profili, szkła, mają wieloletnie doświadczenie w branży.

prawie 30 lat doświadczenia

profesjonalna obsługa

innowacyjność

wysoka jakość