Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w szkoleniach u naszych partnerów. Poszerzanie wiedzy z zakresu nowości produktowych czy rozwiązań technologicznych jest dla nas bardzo ważne.

Prezesem Piotr Kołodziej razem z naszym działem technologicznym, odwiedził firmę Portos TR7 i uczestniczyli w szkoleniu z żaluzji fasadowych ZF3000-BX. Żaluzje świetnie sprawdzą się do dużych przeszkleń i zachowają właściwości izolacyjne. – Podczas tworzenia nowej skrzynki żaluzji fasadowych kierowaliśmy się przede wszystkim wygodą i łatwością montażu. Ponadto chcieliśmy, aby nasza skrzynka była elegancka i klasyczna sama w sobie, dodając całości pewnego charakteru. Boki skrzynek wykonane są z odlewanego aluminium a profile zostały specjalnie ekstrudowane. Dzięki temu cały system wyróżnia się dużą sztywnością oraz idealnym spasowaniem – informuje producent. Kolejna część naszej załogi szkoliła się już u nas w biurze, także z żaluzji fasadowych i z typu ich montażu.

Stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, abyście byli pewni, że produkty, które od nas kupujecie są najwyższej jakości. Ta jakość przekłada się nie tylko na świetny produkt, ale także sposób w jaki zostaje on później np. zamontowany.