Jest nam bardzo miło poinformować o nominacji naszego prezesa – Piotra Kołodzieja do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2020 w kategorii BIZNES w plebiscycie Gazety Wrocławskiej. – Kapituła doceniła sukcesy zawodowe i wkład w życie lokalnej społeczności, przyznając nominację w szczególności za zbudowanie firmy, która już prawie 30 lat przyczynia się do rozwoju gospodarczego gminy Wołów – czytamy w uzasadnieniu nominacji.

Prezes Piotr Kołodziej swoją historię z oknami zaczął w dość nietypowy sposób. Wszystko zaczęło się od budowy domu i zakupionych przez niego i jego brata okien. Ponieważ zakupiona stolarka nie spełniła ich oczekiwań, postanowili sami produkować okna i dzielić się wysoko jakościowym produktem z innymi. W ten sposób w 1992 roku w Wołowie powstała firma Okno-Piast.

Od blisko 30 lat Okno-Piast zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej z PCW oraz aluminium. Nowoczesne rozwiązania z aluminium dają wiele możliwości przy tworzeniu konstrukcji o nietypowych kształtach i dużych wymiarach. W naszej ofercie znajdują się także bramy segmentowe, rolety, ogrody zimowe, czy parapety, które są uzupełnieniem przy kompleksowym zadbaniu o inwestycje mieszkaniowe.

Jedną z naszych głównych wartości, jakimi kierujemy się przy produkcji, ale i obsłudze klientów to wysoka jakość oferowanych usług. Stale się rozwijamy, aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych partnerów. Od niemal początku działalności Okno-Piasta, zaufali nam krajowi i europejscy deweloperzy oraz firmy budowlane. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji mieszkalnych i przemysłowych. Nasi klienci to także rodziny, którym mogliśmy zaoferować swoje produkty.

Wszystkich naszych przyjaciół, partnerów, klientów zachęcamy do oddawania głosów na naszego prezesa w trwającym plebiscycie. Bezpośrednio swój głos możecie oddać na stronie internetowej organizatora, pod tym linkiem.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, każdy oddany głos i docenienie pracy naszego prezesa! 🙂